Не подобається ціна? Телефонуй і торгуйся
Nova Parva модель із двома теплообмінниками від італійської компанії Biasi
Котел має просте ручне керування з можливістю під'єднання вуличного датчика. У котлі встановлена гідравлічна група технополімеру. Герконовий датчик протоку дає команду на приготування ГВС. У котлі реалізована функція захисту від утворення накипу в теплообміннику.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BIASI |
| Країна виробник | Італія |
| Потужність номінальна | 28.0(кВт) |
| Тип палива | Газоподібне |
| Призначення котла | Двоконтурний |
| Спосіб встановлення | Настінний |
| Тип топки | Відкрита |
| Кількість теплообмінників | 2(шт.) |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димохід |
| Стан | Нове |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість контурів | Двоконтурний |
| Тип | Настінний |
| Тип вихлопу | Димохідний |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BIASI |
| Країна виробник | Італія |
| Потужність номінальна | 28 кВт |
| Вид пального | Газоподібний |
| Коефіцієнт корисної дії | 94 % |
| Призначення котла | Двуконтурний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип топки | Відкрита |
| Матеріал теплообмінника | Мідь |
| Кількість теплообмінників | 2 шт. |
| Витратуа газового палива | 3.2 куб.м/год |
| Вага | 34 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Теплоносій | Вода |
| Колір | Білий |
| Тип котла за повнотою використання енергії палива | Конвекційні |
| Стан | Новий |
| Опалення | |
| Об'єм розширювального бака | 6 л |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 703 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина | 325 мм |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Вхід в систему опалення | 3/4" |
| Повернення з системи опалення | 3/4" |
| Вхід контуру ГВП | 1/2" |
| Вихід контуру ГВП | 1/2" |
| Підключення газу | 3/4" |
| Додаткові характеристики | |
| Дисплей | Ні |
| Електронне запалювання | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Циркуляційний насос | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 004 ₴






