Корзина
29 отзывов
Все Котлы Альтеп Classic и DuoPlus со Скидкой - 10%Забирай почти даром
+380
68
485-11-99
+380
73
485-11-99
+380
95
485-11-99
УкраинаЧеркасская областьЧеркассыул. Смелянская 110
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Теплосервис
Корзина
СКАТ 24K Protherm Протерм электрокотел  - (6 + 6 + 6 + 6 кВт), фото 2
СКАТ 24K Protherm Протерм электрокотел  - (6 + 6 + 6 + 6 кВт), фото 2
СКАТ 24K Protherm Протерм электрокотел  - (6 + 6 + 6 + 6 кВт), фото 2
СКАТ 24K Protherm Протерм электрокотел  - (6 + 6 + 6 + 6 кВт), фото 3

СКАТ 24K Protherm Протерм электрокотел - (6 + 6 + 6 + 6 кВт)

Описание
Характеристики
Спецификации
Информация для заказа
Не нравится цена? Звони и торгуйся

 Характеристики котла   За конструкційними особливостями електричні котли СКАТ придатні для встановлення в приміщеннях де застосовані закриті системи опалювання, із примусовою циркуляцією води. Котли призначені для нагрівання опалювальної води, яка в системах центрального або поквартирного опалення, за допомогою встановленого у котлі насосу, подається в радіатори або системи теплої підлоги.

Внутрішнє обладнання електрокотла розташоване в сталевій шафі, торцева і бічні панелі якого створюють єдину конструкцію, прикріплену до задньої стінки за допомогою гвинтів. Подача і відведення опалювальної води, а також підключення електричної частини, здійснюється в нижній частині котла. Котли серії СКАТ призначені для монтажу на стіні.    Оснащення котла. Электрокотел оснащений циліндричним теплообмінником з опалювальними ТЕНами, а також гідроблоком, що поєднують циркуляційний насос, датчик тиску і запобіжний клапан. Внутрішня регулююча й запобіжна частина котла містить електронний блок включення з контактором, керованим сигналами HDO (загального дистанційного керування), датчик тиску і аварійний термостат. Для компенсації теплового розширення опалювальної води служить вбудований 7-літровий розширювальний бак.    Примітка: У випадку невикористання HDO світлодіод сигналізує підключення до мережевої напруги.

Якщо індикатор HDO мигає, відключений контактор незалежно від наявності HDO.    Опалювальні елементи    Електричні котли PROTHERM виготовляються потужністю 6, 9, 12,14, 18, 21, 24 і 28 кВт. Моделі різної потужності мають різну кількість і потужність нагрівальних елементів (ТЕНів), що встановлені в теплообміннику (див.таблицю)    Потужність котла Встановлені нагрівальні елементи (ТЕНи) 6 кВт =дві тени по 3 кВт ; 9 кВт = тени по 6 кВт + 3 кВт; 12 кВт = дві тени по 6 кВт ;14 кВт = дві тени по7 кВт 18 кВт =три тени по 6 кВт 21 кВт = три тени по 7 кВт 24 кВт =чотирі тени по 6 кВт 28 кВт =чотирі тени по 7 кВт      Плавне регулювання потужності     

Електричні котли мають вбудовану функцію плавного модулювання потужності (поступового збільшення потужності), що дозволяє уникнути небажаних стрибків в електричній мережі при включенні котла. Плавне модулювання потужності котла полягає в послідовному підключенні або відключенні окремих нагрівальних елементів теплообмінника і їхніх частин. Метою подібної системи керування є ефективне використання потужності котла для досягнення максимального теплового комфорту. З цією функцією пов’язане і настроювання миттєвої потужності котла (стор. 6).

Потужність можна встановлювати (підвищувати або знижувати) у залежності від існуючої на даний момент потреби , причому на дисплеї котла потужність, з якою він в даний момент працює, відображається, тільки цифрами, що знаходяться перед комою (наприклад, якщо 14-кіловатний котел працює з потужністю 11,7 кВт, то на дисплеї з’явиться величина 11).  

 

 

Основные
Производитель  Protherm
Страна производительЧехия
Мощность номинальная  24.0 (кВт)
ТеплоносительВода
Вид топливаЭлектричество
Коэффициент полезного действия  99.0 (%)
Назначение котла  Одноконтурный
Способ установкиНастенный
ТЭНовый нагревательДа
Количество ТЭНов4 (шт.)
Электродный нагревательДа
Цвет Белый
Вес15.0 (кг)
Гарантийный срок  12 (мес)
СостояниеНовое
Дополнительные характеристики
Циркуляционный насос  Да
  • Цена: 23 416 грн.
  • Способ упаковки: коробка