Газовий проточний водонагрівач Bosch Therm 4000 O W 10-2 P - це мінімальні габарити, найкраща якість та високий комфорт під час користування гарячою водою. Має корпус із нержавіючої сталі, настінний спосіб монтажу. Потужність виробу може складати від 7 до 17.4 кВт, а максимальна температура нагреву води досягає 60 градусів. Витрата води знаходиться в межах від 2 до 10 л/хв, а витрата газу от 0,86 до 2,1 м3/год. Колонка працює на мідному теплообміннику. В Bosch Therm 4000 O W 10-2 P є иодуляція потужності, регулятор температури води і індикатор стану пальника.
Характеристики
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
|---|---|
| Розжиг горелки | Пьезорозжиг |
| Основные | |
| Производительность | 10 литр/мин |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Мощность номинальная | 17.4 кВт |
| Страна производитель | Португалия |
| Тип водонагревателя | Проточный |
| Форма водонагревателя | Плоский |
| Вес | 11.5 кг |
| Вид водонагревателя | Колонка |
| Способ нагрева | Газовый |
| Подводка | Нижняя |
| Способ установки | Настенный |
| Материал теплообменника | Медь |
| Производитель | Bosch |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Глубина | 220 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Подключение газа | 1/2" |
| Высота | 580 мм |
| Диаметр дымохода | 110 мм |
| Дополнительные характеристики газовых водонагревателей | |
| Способ отвода отработанных газов | Дымоход |
| Тип топки | Открытая |
| Пользовательские характеристики | |
| Виробник | Bosch |
Информация для заказа
- Цена: 12 500 ₴


